Polykarbonát Makrolon ® multi UV IQ Relax | Polykarbonátové desky | Zenit

Polykarbonát Makrolon ® multi UV IQ Relax

Pravá inteligence se ukáže teprve při řešení problému. Je jedno jaké počasí je venku, uvnitř je vždy příjemně. Hledáte desku, která Vás ochrání ve slunečních dnech před silným zářením a před intenzivním přehříváním prostoru. Nebo raději desku, která má v zimě vynikající izolační vlastnosti a tím šetří náklady na vytápění? Možná byste chtěli raději desku, která dosahuje vynikajícího prostupu světla a zajistit neoslnivé prosvětlení prostoru. Nebo desku s odolností proti kroupám ( záruka 10 let ) a se samočistícím efektem.

Naštěstí si nyní můžete vybrat pouze jeden typ desek a to Makrolon multi UV IQ Relax. Tyto nové, jedinečné polykarbonátové desky mají výše uvedené vlastnosti a tím splňují všechny požadavky a přání zákazníků. Díky své inteligentní povrchové úpravě se dokáže automaticky přispůsobit venkovním klimatickým podmínkám a stará se jak při oblačnosti tak i za slunečných dnů o příjemné a útulné klima vnitřního prostoru. Mimo to přesvědčuje mimořádně vysokou tuhostí a příjemným vzhledem. Jeho nízká hmotnost dovoluje velkoplošné prosklení ( méně podpěr ) a význačně tak snižuje náklady na konstrukci. Nový Makrolon multi UV IQ Relax je navíc samozřejmě odolný proti povětrnostním vlivům, jednoduše se instaluje a vykazuje vynikající odolnost proti ohni.

Tyto vícestěnné polykarbonátové desky jsou opatřeny speciální úpravou, v níž je skryta inteligence těchto desek.

Testování polykarbonátu Makrolon ® multi UV IQ Relax:

Vlastnosti těchto nových desek byly zjištěny na základě různých testů. Pozoruhodné je chování těchto desek při měnících se klimatických podmínkách ve srovnání s obvyklými deskami. Průběh vnitřní teploty na příkladu nevětrané a nevytápěné zimní zahrady.

 Polykarbonát Makrolon  multi UV IQ Relax odráží sluneční záření  Polykarbonát Makrolon  multi UV IQ Relax přizpůsobení klimatickým podmínkám

Desky odrážejí sluneční záření a redukují nárůst teploty vnitřního prostoru o více než 46%.

Výsledek: příjemná teplota uvnitř prostoru.

Desky jsou schopny se přizpůsobit klimatickým podmínkám, při oblačnosti působí izolační vlastnosti.

Výsledek: příjemná teplota uvnitř prostoru.

 

Test dokázal, že Makrolon multi UV "IQ Relax" spojuje vynikající tepelně izolační vlastnosti komůrkových desek Makrolon s vlastností odrážet tepelné sluneční záření a tím snížit přehřívání prostoru pod deskou.

Vlastnosti:

  • vysoký index selektivity
  • vysoký prostup světla
  • vynikající tepelně izolační vlastnosti
  • jednoduchá montáž díky nízké hmotnosti
  • neoslnivé osvětlení prostoru

Typy desek dodávaných s úpravou IQ Relax ZDE